סניף קריות

החוויה

חנות קסומה וייחודית בלב הקריות, עם מבחר עצום של תבלינים, חליטות, צמחי מרפא, תערובות, ומוצרים משלימים שמוסיפים טעם מיוחד לחיים. החנות המשפחתית מנוהלת באהבה כבר שנים על ידי רונית, אשר התברכה בכישרון מיוחד לגעת עמוק בלבם של האנשים, והיא עושה זאת בהצלחה באמצעות עולם התבלינים. מאות מוצרים, טריים ואיכותיים, המגיעים משדות בית לחם הגלילית ומסודרים כשוק אינטימי שמציף את המקום בריח משכר.

הקונספט

רונית הידועה בכינויה “אדונית התבלינים” מלאת ידע ואהבה לאנשים ותבלינים – שילוב מרתק שכולו ריחות, טעמים וצבעים. רונית לומדת במכללת רידמן ומעשירה את הידע המקצועי שלה והניסיון הרב שרכשה. אתם מוזמנים להגיע לחנות ולקבל אוזן קשבת..פתרונות, עצות חכמות, מתכונים, טיפים לשדרוג הבישולים, חליטות לשיפור הבריאות..ועוד סודות מעולם התבלינים…

המיוחדים של יהודה ורונית

חוגי בית – “סודות התבלינים וצמחי המרפא” – ערב מרתק ואינטימי בהנחייתה של רונית “אדונית התבלינים” עם הדגמות וטעימות.. לקבוצות קטנות. הסדנאות מתקיימות בבתים פרטיים או ברחבת החנות. יש לתאם מראש את הסדנה. יריד רמב”ם – מדי יום רביעי תוכלו לפגוש את עמדת התבלינים מלאי התועלות בשוק פתוח ביריד רמב”ם עם מוצרים, תערובת וטעימות. בית חולים רמב”ם קומה תחתונה ליד ארומה.

אריזות מתנה בטעם מיוחד

אריזות מתנה – מבחר ייחודי של אריזות מתנה, ארוזות בעבודת יד, לקבוצות ופרטיים עם מגוון מוצרים שימושיים, טריים ומקוריים. מתנה מהטבע שמשאירה את חותמה ומוסיפה ערך מוסף לנותן המתנה ולאלו שנהנים ממנה.

חוות דרך התבלינים סניף קריות – רח’ משה שרת 77, קרית חיים. טל. 04-8724875
שעות פתיחה: אמצ”ש – 9:00- 19:30
יום ו’ – 8:00 – 15:00

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

משלוחים חינם

קוד קופון: 010203

בקניה מעל

150
  •  

משלוח (עד 5 ימים) לפתח הבית