החוויה

בסניף החדש במתחם אשקלון תיהנו מחוויה המשלבת כלים ותבלינים במתחם אורבני. התבלינים המיוחדים של חוות דרך התבלינים בעוצמה של ניחוחות, טעמים וצבעים היישר משדות בית לחם הגלילית לחנות המיוחדת. שפע גדול של תבלינים, תערובות תבלינים, כלי בישול, כלי אפיה ונגיעות קולינריות איכותיות שמוסיפות טעם מיוחד למטבח. בחנות המיוחדת מביאה חוות דרך התבלינים את כל הטוב משדות בית לחם הגלילית, עם מוצריה המיוחדים, היישר אל לב העיר וקרוב לכל מטבח שרוצה לשדרג את טעמיו.

הקונספט

קונספט קולינרי ייחודי המשלב שני מותגים מובילים כל אחד בתחומו: חוות דרך התבלינים המובילה בענף התבלינים והתערובות המיוחדות וארקוסטיל קיטצ’ן מבית מילניום מרקטינג, יבואנית המותג המפורסם “ארקוסטיל”. החיבור של שני המותגים לשפה קמעונאית אחת מעורר את כל החושים ומאפשר למבקר לקבל את כל הרעיונות, חומרי הגלם והתשוקה מהסיר ועד הטעימה..

המיוחדים

לב החנות הינו מטבח שוקק בו יזכו המבקרים להדגמות שף וטעימות אשר נותנות השראה לבישול, תיבול ואירוח. שילוב בין כלי מטבח איכותיים ומיוחדים לבין תערובות ותבלינים ריחניים יגרמו לכל העוברים להתאהב. אינסוף רעיונות לשגרת הבריאות באמצעות שפע של צמחי תבלין המשתלבים נהדר בכל ארוחה. מבחר גדול של רעיונות למתנות מיוחדות ארוזות בטעם האותנטי של חוות דרך התבלינים, מבחר חלבות בטעמים שלא מוצאים בכל מקום.. ומוצרים קולינריים משלימים אשר הופכים את הביקור בחנות לחוויה קולינרית עוצמתית.

צומת סילבר
אזור תעשייה צפוני
אשקלון
טלפון: 08-9109324

שעות פתיחה:
ימים א’- ה’ 9:30-21:30
ו’ וערבי חג- 9:00-14:30
מוצאי שבת- חצי שעה אחרי מוצאי שעה ועד 23:00