מקדימים תרופה למכה

המכות שספג העם המצרי כללו גם מכות מעולם הצומח, אך דווקא עולם צמחי המרפא מציע פתרונות יעילים בטיפול בפגעים השונים של החיים המודרניים ומעניק לנו מרשמים טבעיים לטיפול בכל “מכה”.

דם
“ויֵהָפְכוּ כָּל הַמַּיִם אֲשֶׁר בַּיְאוֹר לְדָם וְהַדָּגָה אֲשֶׁר בַּיְאוֹר מֵתָה וַיִבְאַשׁ הַיְאוֹר”
סובלים מלחץ דם? צמח הלחך, עלי זית, אכילאה, עוזרר, נפית החתולים, טיליה, פטרוזיליה ועלי אספסת, מסייעים בהורדת ובאיזון לחץ הדם, מנקים את הדם מרעלים ושומנים ומחומרים גורמי טרשת.
יש לחלוט כפית מתערובת הצמחים בכוס מים רתוחים למשך 10 דקות, לסנן ולשתות פעמיים ביום.

צפרדע
“וַתַּעַל הַצְפַרְדֵּע וַתְּכַס אֶת אֶרֶץ מִצְרָיִם”
כמעט כל אחת הכירה או מכירה צפרדע… נשיקה מהצמחים הנכונים, תגביר את החשק והאון של הצפרדע הפרטי שלך ותהפוך אותו לנסיך אמיתי: ויטניה משכרת, דקל ננסי, קינמון, הל, ג’ינג’ר, חולינג’אן, שכיזנדרה סינית המטפלת בבעיות שפיכה מוקדמת ודמיאנה המגבירה חשק מיני.
יש להרתיח כף מתערובת הצמחים הללו בכוס מים למשך 10 דקות, לסנן ולשתות לפני שנכנסים למיטה.

כינים
“וַתְּהִי הַכִּנָּה בָּאָדָם וּבַבְּהֵמָה כָּל עֲפַר הָאָרֶץ הָיָה כִּינִּים בְּכָל אֶרֶץ מִצְרָיִם”
אניס, רוזמרין, גרניום, קלנדולה (ציפורן חתול רפואית) ופיגם ריחני, הם צמחים בעלי ריח ארומטי חזק המבריח כינים מהראשים של הקטנים וגם של הבוגרים.
יש להשרות כוס מתערובת הצמחים בליטר מים למשך חצי שעה, מסננים ושוטפים את השיער במי המשרה שוב ושוב (מעל גיגית – לשימוש חוזר). חוזרים על הפעולה פעם ביום במשך 3 ימים ברציפות, מסרקים ומוציאים ביציות הכינים.

ערוב
“וַיָבֹא עָרֹב כָּבֵד בֵּיתָה פַרְעֹה וּבֵית עֲבָדָיו וּבְכָל אֶרֶץ מִצְרָיִם תִּשָׁחֵת הָאָרֶץ מִפְּנֵי הֶעָרֹב”
ניתן להגן על חיות המחמד שלנו מפני מרעין בישין, באמצעות תערובת לטיפול בפשפשים וקרציות הכוללת זרעי אניס, שיבא (לענה), נפית החתולים, זרעי פשתה, קלנדולה, לבנדר ופיגם.
יש להרתיח כוס מהצמחים ב-2 ליטר מים למשך 10 דקות, לסנן ובאמצעות מי המרתח, לשטוף ולחפוף את פרוות חיות המחמד. כשהמים חמימים ניתן להוסיף גם סבון.

דבר
“הִנֵּה יַד ה’ בְּמִקְנְךָ אֲשֶׁר בַּשָׂדֶה בַּסוּסִים בַּחֲמֹרִים בַּגְּמַלִים בַּבָּקר וּבַצֹאן דֶּבֶר כָּבֵד מְאֹד”
מחלות קשות מחלישות אותנו פיזית ונפשית. תערובת הצמחים הבאה נפלאה לחיזוק כללי ועוזרת במצבי תשישות וחולשה: ויטניה משכרת, סרפד, מרווה, דקל ננסי, אסטרגולוס, ורבנה רפואית, לואיזה, ג’ינג’ר וטיליה.
יש להרתיח כף גדושה מהצמחים עם כוס מים למשך 10 דקות, לסנן ולשתות פעמיים ביום.

שחין
“וַיְהִי שְׁחִין אֲבַעְבֻּעֹת פּוֹרֵח בָּאָדָם וּבַבְּהֵמָה”
סובלים מגירודים או מאלרגיות? תערובת הצמחים הבאה מיועדת לשימוש חיצוני ופנימי ומרגיעה את העור: קלנדולה, צמח הכוכבית (סטלריה), סקוטלריה, לבנדר ולחך.
יש להשרות כוס מהצמחים ב-2 ליטר מים רתוחים למשך חצי שעה, מסננים ובאמצעות מי המשרה עושים קומפרס באזורים הרגישים. את המשרה ניתן גם לשתות 2-3 כוסות במשך היום.

ברד
“וַיְהִי בָרָד וְאֵשׁ מִתְלַקַּחַת בְּתוֹךְ הַבָּרָד כָּבֵד מְאֹד”
בחורף מומלץ להשתמש בצמחים המונעים, מקלים ומסייעים בטיפול בשפעות ודלקות בדרכי הנשימה: סמבוק פירות, סמבוק פרחים, אכילאה, אכינצאה, סרפד, קורנית ועלי זית. מומלץ להחזיק את התערובת בבית ולהשתמש בה למניעת וירוסים ודלקות במערכת העיכול והשתן.
לפני ואחרי המחלה יש להרתיח כפית מהתערובת לכוס מים רתוחים למשך 10 דקות, לסנן ולשתות 3 פעמים ביום. בזמן המחלה מומלץ לחלוט כמות כפולה לכוס.

ארבה
“וַיַעַל הָאַרְבֶּה עַל אֶרֶץ מִצְרָיִם וַיֹאכַל אֶת כָּל עֵשֶׂב הָאָרֶץ”
כדי להגן על צמחיית הגינה שלנו מפני מזיקים ניעזר ברוזמרין, פיגם, סרפד וקינמון, המסוגלים להרחיק מעצמם חרקים ונעניק את התכונה הזו לצמחים האחרים בגינה.
לוקחים דלי עם מים רותחים ומכניסים לתוכו 5 חופנים מתערובת הצמחים, מוציאים את הדלי אל הגינה למשך יממה. לאחר מכן מסננים את המשרה, מרססים את מי המשרה עם מתז על צמחי הגינה ונהנים מהדברה ביולוגית טובה.

חושך
“וַיְהִי חֹשֶׁך-אֲפֵלָה בְּכָל אֶרֶץ מִצְרָיִם שְׁלֹשֶׁת יָמִים”
מתקשים להירדם בלילה? היעזרו בצמחים הפועלים על מערכת העצבים ומסייעים לשינה כמו: ורבנה , פסיפלורה, נפית החתולים, מליסה, לואיזה ולבנדר.
יש לחלוט כפית מתערובת הצמחים הללו ב-2 כוסות מים רתוחים למשך 10 דקות, לסנן ולשתות לפני השינה להרגעה ולשינה טובה.

מכת בכורות
“וה’ הִכָּה כָל בְּכוֹר בְּאֶרֶץ מִצְרָיִם מִבְּכוֹר פַּרְעֹה הַיֹשֵב עַל כִּסְאוֹ עַד בְּכוֹר הַשְׁבִי אֲשֶׁר בְּבֵית הַבּוֹר וְכֹל בְּכוֹר בְּהֵמָה”
אם אתן מתקשות להרות מסיבות הורמונאליות, נפשיות ואחרות, נסו תערובת צמחים הכוללת צמחים מרגיעים, המזרימים דם למערכת המין הנשית ומווסתים הורמונים: שיח אברהם, וטניה משכרת, זרעי שומר, זרעי אניס, ג’ינג’ר, טיליה ופסיפלורה.
יש להרתיח כף מהצמחים בכוס מים למשך 10 דקות, מסננים ושותים פעמיים ביום במשך מספר שבועות ברציפות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

משלוחים חינם

קוד קופון: 010203

בקניה מעל

150
  •  

משלוח (עד 5 ימים) לפתח הבית