הרשמה למועדון לקוחות English צור קשר סניפי הרשת תבלינאי החווה תרבות התבלינים אודות החווה  

חוויות מפעילויות

 • פסח בחוות דרך התבלינים

  מה נשתנה הפסח הזה בחוות דרך התבלינים?    

   

  חג הפסח בחוות דרך התבלינים זימן לכל המבקרים חוויה אותנטית - ברוח אגדת התבלינים – אלפי מבקרים הגיעו לחווה ולסניפי הרשת וחגגו את יציאת מצרים בפסטיבל מהנה ובשפע של פעילויות.

  חוות דרך התבלינים בבית לחם הגלילית עברה במנהרת הזמן וחזרה לתקופת מצריים הקדומה.

  אנשי המקום, התלבשו בתלבושות מצריות, וארחו את כל באי המקום אירוח אותנטי ייחודי.

  הילולה שכללה פעילויות, סדנאות, טעימות מתערובות תבלינים מיוחדות שהוכנו לחג -  אטרקציה אמיתית לפסח שסחפה אליה המוני משפחות. המוצרים הכשרים לפסח זימנו גם קהל דתי ואפשרו לכולם ליהנות משפע איכותי של טעמים.

  חג הפסח הוא ללא ספק חג המתנות.. וחוות דרך התלבינים סיפקה את הרצון הזה בגדול. מי שחיפש נגיעה מקורית, אותנטית, מתנה מהטבע עם ערך מוסף,  נהנה לתת ולקבל את אחד ממבחר אריזות השי המיוחדות של חוות דרך התבלינים. כל מי שאוהב בישולים, טבע, בריאות, טעמים חדשים למטבח -  מצא כאן את מבוקשו! חגיגה לאוהבי החיים הטובים!

  מחבת מעוצב ובתוכו  תערובות בישול ייחודיות, מגוון קומקומי תה צבעוניים עם חליטות מיוחדות לתועלות שונות כגון: חליטה לרוגע, חליטת בית לחם הגלילית, חליטה לשינה טובה ועוד , סלסלאות קש אותנטיות עם מבחר איכותי של תערובות טריות ומקוריות שנראות כאילו נלקחו היישר מהחלקות הצבעוניות של שדות התבלינים בעמק יזרעאל.

  אינסוף שילובים הציעה חוות דרך התבלינים עם תערובות טריות,תבלינים, יינות איכותיים, שמני זית זניים, שוקולדים ועוד ועוד. כל אחד הוזמן להרכיב לבד את המתנות מתוך שפע אדיר של רעיונות ומוצרים, להוסיף טיפים, אמירות קטנות מתוך מחסן הרעיונות ולמלא איתם את כרטיסי הברכה המעוצבים, אלו נארזו בצורה מרהיבה ואותנטית באריזת  מתנה מקורית, עבודת יד,  יחידה במינה.

  ניתן להשיג את אריזות המתנה כל השנה בכל אחד מסניפי רשת , לקטלוג המלא .

  בחול המועד פסח הופק פסטיבל נושא ברוח התקופה הקדומה וכלל את מתחם היצירה לילדים: " ילדים יוצרים אביב בחוות דרך התבלינים" - עם הכנת פירמידת מתבלינים, מובייל קינמונים, פעמונים מתובלים, כובעי פרעונים, קישוט עציצים בתבלינים, שתילת פרחי אביב בעציצי תבלין ועוד.

  במרפסת החווה המשודרגת יכלו המבקרים להתרווח מפינת רגיעה,  פינת "צלמניה" בטעם של פעם אשר הכניסה את המצולמים לדמויות מדבריות  מוקפות הרי תבלינים.. המשתתפים יכלו לבחור אחת מסדנאות החווה כגון: סדנת הכנת תערובת החרוסת או סדנת מוציא מצה (עם זעתר...) בה הילדים טחנו וערבבו, הריחו וכמובן טעמו  את תערובת הזעתר ולסיום נכין מצות מתובלות וכשרות בטאבון , להצטרף לסיור מודרך בשדות התבלינים או במשחק "עשרה מי יודע? חפשו את האפיקומן" בשדות התבלינים האורגניים, מלא חידות מרתקות אשר אפשרו לילדים להשתולל בשדות, ליצור, לחוות ובעיקר ליהנות.. מאירוח כיד המלך המצרי .

   

  המתחם הממוזג של חוות דרך התבלינים כללה כמו תמיד  עוצמה חושית מלאה צבעים של כל התבלינים והתערובות, חוויה אותנטית, ייחודית בתוך שוק ססגוני של מאות תבלינים. ואפילו תערובות מיוחדות ל 10 המכות: תערובות לכינים, לאלרגיות ועוד.  שולחן חג עם תערובות ייחודיות לפסח, מתכונים ומחסן רעיונות אינסופי ועוד המון הפתעות מרגשות. אי אפשר היה להישאר אדיש למול עוצמת הגירויים שהחווה הכינה באתר.

   

  גם  בסניפי הרשת הנוספים נהנו המבקרים  מפעילויות תוכן מרתקות הקשורות היו לחג הפסח: בחוות דרך התבלינים בחולתה, באילת, בשואבה יכולתם ליהנות מפעילויות תיירותיות לחג עם כל אריזות המתנה, חגיגת התבלינים, התערובות והמוצרים המשלימים שהעניקו ערך מוסף לכל מטייל בצפוו או בדרום וטעם מיוחד לחג.

   

   

   

   

   

   לבירור הפעילות הקרובה:

עמוד ראשי - דרך התבלינים
חדשות
לקטלוג התבלינים
מתכונים
מחסן רעיונות
קורס סודות מן השדות
פעילויות לילדים
סדנאות וימי עיון
לקבוצות וארגונים
חוויות מפעילויות
רפואת הצמחים - מאמרים
תבלינים במדיה
גלריית תמונות
כתבו עלינו
 
הרשמה למועדון לקוחות
  נקודות מכירה | גלריית תמונות | מאמרים | מרכז מבקרים | פעילויות החווה | מחסן רעיונות | מתכונים | קטלוג מוצרים | תרבות התבלינים | מי אנחנו
צור קשר | קישורים | הרשמה למועדון לקוחות | כתבו עלינו